II Niedziela Zwykła                             17.01.2021 r.

1. Jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie jego trwania będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w zakończeniu Tygodnia, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. We wtorek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara. Modlimy się w intencji naszej Archidiecezji.
  3. We czwartek po Mszy św. o godz. 1700 zapraszamy rodziców dzieci z klasy 3 na spotkanie przed I Komunią św.
  4. W zeszłą niedzielę na cele inwestycyjne zebraliśmy 2105 zł.
  5. Dziękujemy grupie 3 za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu i złożenie ofiary w wysokości 160  zł. W tym tygodniu kościół przygotowuje grupa 4.
  6. Dziękujemy panu Mariuszowi Gołdasz za zamontowanie lamp oświetleniowych w prezbiterium.