NIEDZIELA BOŻEGO  MIŁOSIERDZIA                            11.04.2021 r.

1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia. O godzinie 1400 wystawieniem Najświętszego Sakramentu rozpoczniemy Godzinę Miłosierdzia. O 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. Za odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w kościele lub kaplicy, tam gdzie jest Najświętszy Sakrament można codziennie uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Chorzy mogą go uzyskać odmawiając Koronkę w domu.
  2. Dziękujemy grupie 15 za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary. W tym tygodniu kościół przygotowuje grupa 16.
  3. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne w naszej parafii.
  4. W czwartek zapraszamy rodziców i dzieci z klasy III na Mszę św. o godz. 1800 a po Mszy na spotkanie przed I Komunią św.
  5. Po Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby Caritas.